Конкурс малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Паліативна допомога дітям»”

МЕТА КОНКУРСУ:

Мета конкурсу – підтримати ініціативи громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги у 2016 році, що відзначається у другу суботу жовтня, спрямовані на покращення поінформованості суспільства щодо права на отримання якісної паліативної допомоги всіма категоріями населення.

Дата завершення конкурсу:

02.06.2016

Програма:

Громадське здоров'я

Міжнародний фонд “Відродження”

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я” 

 Конкурс малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги “Паліативна допомога дітям””

Паліативна допомога – це підхід, який дає змогу покращити якість життя пацієнтів всіх вікових категорій із невиліковними захворюваннями та допомогти членам їхніх родин шляхом запобігання стражданням невиліковно хворої людини або їх полегшення.

Мета конкурсу – підтримати ініціативи громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги у 2016 році, що відзначається у другу суботу жовтня,  спрямовані на покращення поінформованості суспільства щодо права на отримання якісної паліативної допомоги всіма категоріями населення.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, які працюють у сфері паліативної допомоги в Україні.

Пріоритети конкурсу:

 • привернення уваги місцевих громад до проблем пацієнтів, які мають невиліковні захворювання та потребують паліативної допомоги (зокрема дітей і молодих людей);
 • консолідація зусиль громад для прийняття системних рішень щодо забезпечення важкохворих пацієнтів якісною медичною допомогою;
 • проведення широкої інформаційної кампанії в межах відзначення Всесвітнього дня паліативної допомоги (http://www.worldday.org);
 • залучення додаткового фінансування для підтримки установ та організацій, що надають паліативну допомогу в конкретній громаді.

Можливі ініціативи в межах малого гранту:

 • проведення благодійних заходів, концертів, вуличних акцій, мистецьких заходів або конкурсів для збору благодійних коштів на підтримку місцевих служб паліативної допомоги (за умови забезпечення прозорості збору й використання благодійних внесків).
 • залучення місцевих і всеукраїнських ЗМІ до висвітлення питань організації та надання паліативної допомоги в Україні, зокрема забезпечення паліативних пацієнтів всіх вікових категорій адекватним знеболенням;
 • залучення представників місцевих громад до обговорень та оцінки потреб в паліативній допомозі;
 •  проведення акцій просвітницького характеру щодо цілей і завдань паліативної допомоги серед представників місцевих громад;
 • надання консультацій та проведення обговорення з органами місцевого врядування щодо створення системи паліативної допомоги в містірайоніобласті.

Критерії оцінки проектних пропозицій:

 • відповідність меті та пріоритетам конкурсу;
 • комплексність проекту, його спрямованість на вирішення низки пов’язаних проблем із чіткими очікуваними результатами;
 • наявність чіткого плану реалізації проекту;
 • зваженість бюджету;
 • чітка визначеність і реалістичність стратегії поширення інформації про заходи та їх результати.

Зверніть увагу, що програма не підтримуватиме проектів, спрямованих на закупівлю медичного обладнання та медикаментів. Кожна організація може подати на конкурс тільки один проект.

Програма забезпечить усіх грантоотримувачів інформаційними матеріалами щодо паліативної допомоги (листівки, буклети). Переможців конкурсу буде запрошено на зустріч грантоотримувачів у Києві.

Термін виконання проекту не повинен перевищувати 2 місяців.

Загальний бюджет конкурсу — 510 000 грн.

Максимальний розмір гранту — 50 000 грн.

Останній термін подання проектів – 2 червня   2016 року.

Результати конкурсу буде оголошено до 2 липня 2016 року.

 

Зверніть увагу!
Проектів, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуть.
Дату подання проекту визначають за поштовим штемпелем.
Програма не надає грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.
Надісланих факсом і лише електронною поштою проектів не розглядатимуть.
Поданих на конкурс матеріалів не повертають і не рецензують.
Про результати конкурсів учасників повідомлять листом.
Остаточне рішення щодо проекту перегляду не підлягає.
Причин відмови в підтримці проекту не повідомляють.

Проекти слід оформляти за стандартною аплікаційною формою.

Оригінал проекту та 1 копію слід подати чи надіслати поштою на адресу:

Міжнародний фонд “Відродження”

вул. Січових Стрільців, 46, м. Київ, 04053

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я”.

Проект також обов’язково слід надіслати на електронні адреси shapoval@irf.ua та shuliak@irf.ua.

Контакти для запитань:

Програмна Ініціатива “Громадське здоров’я”

Ксенія Шаповал, shapoval@irf.ua

Ярослава Шуляк, shuliak@irf.ua

Тел. (044) 461 97 09

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: