Чому важливо прийняти закон про регулятора в енергетиці (інфографіка)

Аналітичний центр DiXi Group випустив інфографічне нагадування для нардепів, чому важливо прийняти законопроект №2966 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг".

Аналітичний центр DiXi Group випустив інфографічне нагадування для нардепів, чому важливо прийняти законопроект №2966 “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг”. 

Нагадаємо, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки 3 лютого, розглянув доопрацьований Проект Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” №2966 і рекомендував його до повторного другого читання. 

27 січня, після розгляду у Верховній Раді, законопроект №2966 повернуто в Комітет, де депутати мали доопрацювати його і знову винести в зал у місячний термін. Депутатам забракло голосів, щоб прийняти документ в першому читанні. За прийняття законопроекту голосували фракції “Блоку Петра Порошенка”, “Народного фронту”, приблизно половина “Самопомочі” та частина позафракційних. Утрималися представники “Батьківщини”. Решта фракцій та груп не голосували.

Разом із тим, прийняття рішення по законопроекту розблокувало шестимісячну паузу в його розгляді парламентом. Тепер важливо, щоб внесення змін та правок до документу відбулось якнайшвидше та отримало максимальну підтримку в залі під час наступного розгляду.

На початку вересня було оголошено про створення Стратегічної дорадчої групи, до якої увійшли провідні українські та міжнародні експерти та народні депутати. Група працює над вдосконаленням законопроекту № 2966 “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”.

За час роботи групи експерти опрацювали більше 190 зауважень до законопроекту. Робота Стратегічної дорадчої групи стала можливою завдяки проекту “Сприяння створенню незалежного регулятора в Україні”, що виконується DiXi Group за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти: “Українська енергетика”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: