Чи змінилася митниця за 4 останні роки: ІЕД презентує результати IV щорічного опитування 1000 українських експортерів та імпортерів

На круглий стіл запрошені представники Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Комітету ВР з питань податкової та митної політики, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та українських бізнес-асоціацій.

5 березня 2019 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) проведе круглий стіл «Спрощення процедур торгівлі очима підприємців. Чи відчутні зміни?», на якому презентує свіжі результати ІV щорічного опитування українських експортерів та імпортерів (понад 1000 підприємств).

Подія у Facebook

Опитування дає відповіді на такі запитання:  

  • Які перешкоди своїй діяльності називають українські експортери та імпортери?
  • Регіональний рейтинг роботи митниці: в яких областях митницю оцінюють найкраще?
  • Наскільки змінилися тривалість і вартість проходження процедур на митниці, порівняно з попередніми роками?
  • Як бізнес оцінює нововведення?

На круглий стіл запрошені представники Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Комітету ВР з питань податкової та митної політики, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та українських бізнес-асоціацій.

Попередній звіт (III хвиля опитування, 2017-2018) можна переглянути тут

Місце проведення: Готель « CITYHOTEL » м. Київ, вул. Б. Хмельницького 56А, PANORAMA Conference Hall , 8й поверх
Початок: 5 березня 2019 року о 10:00 (Реєстрація відкривається о 9:30)

Акредитація для ЗМІ

З будь-яких питань звертайтеся до контактної особи: Віталя Різника, менеджера з комунікацій ІЕД: riznyk[at]ier.kiev.ua або за телефоном +38(063)6385532. 

~~~

Довідково: Опитування експортерів та імпортерів ІЕД проводить четвертий рік поспіль. На круглому столі результати ІV хвилі порівнюватимуть з результатами попередніх років. Представники ЗМІ на заході зможуть отримати звіт та прес-реліз, а також взяти ексклюзивний коментар від авторів дослідження. Опитування проводилося в рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”, який впроваджує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки ЄС та МФ “Відродження”. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: