Чи можуть українські громадські організації залучати ресурси євросоюзу та будувати партнерства?

7-11 травня, м. Київ. Ресурсний центр "Гурт" спільно з Європейською службою громадянської дії – ECAS (Бельгія) провели для 30 представників громадських організацій України чотириденну тренінгову програму із залучення фінансування та налагодження партнерських відносин для реалізації спільних проектів.

7-11 травня, м. Київ. Ресурсний центр “Гурт” спільно з Європейською службою громадянської дії – ECAS (Бельгія) провели для 30 представників громадських організацій України чотириденну тренінгову програму із залучення фінансування та налагодження партнерських відносин для реалізації спільних проектів.

Учасники тренінгу мали унікальну можливість:

– познайомитись з європейською специфікою та підходами проектного менеджменту, які застосовуються при підготовці грантових пропозицій для отримання фінансування від європейських структур;

– отримати практичні рекомендації щодо співпраці з потенційними партнерами та донорами з країн Євросоюзу;

– вивчити внутрішню структуру та логіку Європейського Союзу та його політик, системи прийняття рішень.

Інна Петренко, яка має практичний досвід проведення тренінгів з питань системи прийняття рішень на рівні ЄС та ролі європейських організацій та мереж, розповіла представникам українських ОГС про Європейську політику сусідства, інструменти та європейські механізми сусідства, нові тематичні програми фінансування, які відкриваються перед українським неурядовим сектором.

Томас Фіндра, тренер з досвідом планування та реалізації міжнародних проектів, який брав участь у підготовці посібників та навчальних програм з питань проектного менеджменту та логічних схем, у доступній та невимушеній формі розкрив “внутрішню кухню” проектної та грантової діяльності в Євросоюзі.

Тренер з практичним досвідом впровадження європейських проектів ЄС, у сфері співпраці НУО та органів державної влади, Флоріана Наппіні розповіла про внутрішню структуру, логіку та систему прийняття рішень у Європейському Союзі, можливості громадянського суспільства впливати на процеси ЄС.

Представники українських ОГС дискутували над форматом та принципами побудови співпраці з європейськими структурами та організаціями, а це вимагає комплексного підходу до питань спільних проектів, знань європейських бюрократичних практик, наявності внутрішніх стандартів діяльності, які є прийнятними для побудови успішних партнерств та мереж.

Відгуки учасників про тренінг доступні за адресою http://www.youtube.com/watch?v=xeTR4demsLQ

Тренінгова програма була реалізована за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти:

Тарас Тимчук
Ресурсний центр “Гурт”
Тел./Факс: +38044 296 1052
info@gurt.org.ua
www.gurt.org.ua

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: