Чи готова українська влада впроваджувати ініціативу “Відкритий Уряд”?

26 квітня о 12:30 у Києві відбудеться прес-конференція за підсумками участі української делегації у Всесвітній конференції країн – учасниць ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, що відбулася 17-18 квітня у Бразилії

26 квітня о 12:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція за підсумками участі української делегації у Всесвітній конференції країн – учасниць ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, що відбулася 17-18 квітня у Бразилії. Захід проводить Громадське Партнерство “Відкритий Уряд” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
– Чому Україну згадували найчастіше на глобальному форумі 70 країн із питань відкритості влади?
– Як саме Україна планує впроваджувати Національний план дій ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”?
– Які конкретні зміни щодо власної відкритості пообіцяв уряд Азарова українцям?
– Хто готовий допомагати Україні у виконанні Плану дій?
– Що отримає від впровадження міжнародної ініціативи звичайний українець?

Учасники:
– Олексій Хмара, голова секретаріату Громадського Партнерства “Відкритий Уряд”;
– Олексій Орловський, директор програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”;
– Матей Новак, директор програми “Бібліоміст”;
– Тарас Шевченко, директор Інституту Медіа Права.

Нагадаємо, Керівний комітет Міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”” проаналізував План дій України на відповідність установленим стандартам (орієнтація на конкретні дії та відображення основних принципів відкритого врядування – прозорість, участь громадськості, підзвітність, використання технологій, інноваційність) і прийняв його без зауважень. Держсекретар США Гіларі Клінтон на конференції відзначила якість українського плану дій у частині запровадження електронних звернень громадян. Вони дозволять спростити роботу з запитами та легко отримувати інформацію від влади.

Громадське Партнерство “Відкритий Уряд”
Оксана Якуніна
(044) 360 52 42
ogp@toro.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: