Більше 200 посадових осіб, депутатів місцевих рад та викладачів отримають професійні знання з євроатлантичної інтеграції

2 жовтня 2008 р. розпочалася реалізація проекту "Залучення керівників територіальних громад до навчання з євроатлантичної інтеграції шляхом проведення тренінгів". В межах проекту, за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", навчання пройдуть 200 фахівців та 16 професійних викладачів з євроатлантичної інтеграції з восьми адміністративно-територіальних одиниць України. 9-10 жовтня тренінг пройде у Дніпропетровську, а 30-31 жовтня у Севастополі.  

2 жовтня 2008 р. розпочинається реалізація проекту “Залучення керівників територіальних громад до навчання з євроатлантичної інтеграції шляхом проведення тренінгів”.

В межах проекту, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, навчання пройдуть 200 фахівців з євроатлантичної інтеграції (насамперед керівників територіальних громад, також посадових осіб, депутатів місцевих рад) з восьми адміністративно-територіальних одиниць України та 16 професійних викладачів (по два від кожної адміністративно-територіальної одиниці) переважно зі Сходу, Центру та Півдня України (біля 37% території та 30% населення України). Вже 09-10 жовтня тренінг пройде в місті Дніпропетровськ, а 30-31 жовтня  в місті Севастополь.

Окрім навчання, проект передбачає  поширення інтерактивного навчального курсу та його тиражування на раніше не охоплені такими тренінгами області.

З листопада 2007 по квітень 2008 р., Сіверський інститут регіональних досліджень в Київській, Донецькій, Чернігівській, Кіровоградській областях України реалізовував проект, спрямований на залучення депутатів місцевих рад та керівників територіальних громад до навчання з питань євроатлантичної інтеграції, підтриманий Міжнародним фондом “Відродження”.

Як з’ясувалося, звичайний навчальний курс “Національна безпека України і НАТО” з використанням інтерактивних технологій, що не містить нічого, крім базової інформації, здатен протягом неповних двох днів докорінно змінити уявлення слухачів про НАТО. Було вирішено продовжити попередній проект, за базову розробку використавши зазначений вище тренінг та поширивши його на нові області. Цього разу навчання проводитиметься в Дніпропетровську, Херсоні, Луцьку, Черкасах, Сумах, Полтаві, Севастополі, Рівному (як можливий варіант для заміни – Запоріжжя)

Таким чином, проект охопить різні за своїм характером регіони України, що сприятиме взаємному обміну інформацією щодо євроатлантичної інтеграції між колегами. Тренінги відбуватимуться за участю досвідчених викладачів, таких як Володимир Коряк (доцент Національної академії оборони України),  Олег Кокошинський (віце-президент Атлантичної Ради України).

За детальною інформацією звертатися до:

Фесенко Марини

Чернігівська міська громадська організація

Сіверський інститут регіональних досліджень

т/ф. (80462) 676-052

siverian@gmail.com

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: