Безвізові перспективи України: між деклараціями та дійсністю

27 березня 2015 року з 12.00 до 14.00 в приміщенні інформаційного агенства «Укрінформ», за адресою: вул.Б. Хмельницького 8/16 відбудеться Круглий стіл «Безвізові перспективи України: між деклараціями та дійсністю». Захід проводить Громадська організація «Європа без Бар'єрів» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

27 березня 2015 року з 12.00 до 14.00 в приміщенні інформаційного агенства «Укрінформ», за адресою: вул.Б. Хмельницького 8/16 відбудеться Круглий стіл «Безвізові перспективи України: між деклараціями та дійсністю». Захід проводить Громадська організація «Європа без Бар’єрів» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Під час Ризького саміту в травні 2015 року, українська влада очікує на позитивне рішення Європейського Союзу щодо безвізового режиму. Обгрунтовуючи свої оптимістичні очікування, урядовці нагадують про фактичне завершення Україною технічних завдань, передбачених 2-ю фазою Плану дій з візової лібералізації та початком видачі біометричних документів, що кілька років поспіль були основним «каменем спотикання» на шляху до скасування віз з ЄС.

Разом з цим, експертні групи Єврокомісії, що відвідали Україну на початку року з оціночною місією, стримано коментують прогрес та успіхи української сторони, офіційні висновки яких будуть відомі впритул до саміту в Ризі.

Моніторингова група незалежних експертів пропонує альтернативний аналіз та проміжні оцінки виконання Урядом країни завдань, передбачених 2-ю фазою ПДВЛ. Експерти визначили перелік проблемних питань, що все ще залишаються викликом для українського уряду та запропонують рекомендації по їх вирішенню. Особлива увага учасників заходу буде зосереджена на нових безпекових викликах України, що матимуть вплив на прийняття рішення Європейським Союзом скасування візового режиму для громадян України

Питання до обговорення:

  • Комплексна оцінка виконання завдань реформ за блоками ПДВЛ
  • Найважливіші інституційні та процесуальні «пробіли» 2-ї імплементаційної фази, як їх закрити?
  • Протидія корупції та дискримінації, чи відповідають найбільш чутливі сфери стандартам ЄС?
  • Чи стануть міграційні ризики та боротьба з організованою злочинністю викликом для скасування віз?

Учасники: Ірина Сушко, керівник громадської організації «Європа без Бар’єрів», Мар’яна Кузьо, керівник проектів, «Європа без Бар’єрів».

Контакти: тeл./факс: +38 044 2386843, e-mail: maryana.kuzio@gmail.com, iryna_sushko@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: