Асоціація захисту прав молоді Волині представить аналітичний звіт щодо візової політики та перетину кордону

7 жовтня 2010 року в м. Луцьк Асоціація захисту прав молоді Волині проводить презентацію Аналітичного звіту «Моніторинг візової політики та проблемних питань перетину кордону з Республікою Польща громадянами України» за результатами четвертого етапу моніторингу, який відбувався в липні цього року.

Даний проект реалізовувався в рамках Консорціуму експертних організацій України “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою аналітичного дослідження було продовжити вивчення особливостей візової політики і практики Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку та порівняти отримані результати з попередніми.

Крім того, в рамках окремого моніторингу було проаналізовано процедуру перетину українсько-польського кордону, оскільки саме вона викликає найбільше нарікань з боку подорожуючих (тривалість очікування, оперативність роботи прикордонників та митників на пунктах перетину, елементи корупції, ставлення до українських громадян).

Загалом в рамках моніторингу було опитано 160 респондентів, з них:

  • 120 осіб в ході анкетування щодо проходження процедури отримання шенгенської візи в Генеральному Консульстві Республіки Польща у Луцьку;
  • 40 осіб в рамках анкетування щодо процедури перетину українсько-польського кордону.

У презентації братимуть участь представники Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації області та ЗМІ.

* * *

Презентація відбудеться за адресою: м. Луцьк, конференц-зал готелю «Україна» (вул. Словацького,2). Початок об 11.00.

Контакти: Ірина Омельчук, координатор проектів Асоціації захисту прав молоді Волині, тел. моб.: +38 (066) 79 52 471.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: