АНОНС: Неконтрольований біль – 2016: що змінилось?

8 листопада 2017 року у Києві відбудеться презентація доповіді правозахисних організацій «Неконтрольований біль - 2016: що змінилось?». Захід організовано в межах всеукраїнської інформаційної кампанії #ЗнімайРожевіОкуляри, за підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

8 листопада 2017 року  у Києві відбудеться презентація доповіді правозахисних організацій «Неконтрольований біль – 2016: що змінилось?». Захід організовано в межах всеукраїнської інформаційної кампанії #ЗнімайРожевіОкуляри, за підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Дата: 8 листопада 2017 року з 12.00 до 15.00

Місце: Київ, пров. Ярославский, 1/3,  HUB 4.0

Під час заходу представлять результати документування доступності знеболення в Україні. Основні порушення при призначенні знеболення. Озвучать рекомендації щодо вдосконалення системи забезпечення знеболення та надання паліативної допомоги. Документування доступності знеболення необхідне, оскільки з 2013 року в Україні з’явився таблетований морфін і законодавство в сфері обігу сильнодіючих знеболювальних у закладах охорони здоров’я значно лібералізувались. Проте питання забезпечення адекватного знеболення пацієнтів, як права на доступ до життєво необхідних лікарських засобів та гідне завершення життя, досі є проблемним. Активісти продовжують фіксувати непоодинокі випадки лікування без знеболення, яке можна порівняти з тортурами, адже за наявності усіх необхідних лікарських засобів, хворих піддають нестерпним мукам.

Саме тому у квітні 2017 року експерти у сфері паліативної допомоги запустили інформаційну кампанію #ЗнімайРожевіОкуляри, яка пояснюватиме пацієнтам, лікарям і фармацевтам, що знеболення – це право кожної людини. Інформаційну кампанію реалізовуватиме програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Інститутом правових досліджень та стратегійблагодійним фондом «Соборність»благодійним фондом допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза»громадською організацією «Клуб «Шанс», Інститутом соціального розвитку, Українськими правовими ініціативами, благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Спікери:

Олена Темченко, Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;

Леся Брацюнь, радниця в.о. Міністра охорони здоров’я з паліативної допомоги;

Тетяна Нікелсен, громадська організація «Злагода»;

Олексій Загребельний, громадська організація «Клуб «Шанс»;

Ігор Шпитяк, громадська організація «Українські правозахисні ініціативи»;

Андрій Роханський, громадська організація «Інститут правових досліджень і стратегій»;

Ольга Луб’яна, громадська організація «Інститут правових досліджень і стратегій»;

Анна Котенко, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Також у заході будуть брати участь експерти, зокрема: Олена Коваль,  підполковник міліції, експерт з наркополітики, консультант програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження», Наталія Дацюк, к.м.н., кафедри організації та економіки фармації Київського національного медичного університету ім. О. Богомольця, представники міжнародної організації Human Rights Watch, а також представники пацієнтських спільнот.

Контактною особою для акредитації ЗМІ є Радослава Чекмишева, координатора з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», chekmysheva@irf.ua, +38 093 070 88 78

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: