Анонс: Круглий стіл «Результати моніторингу місць несвободи Черкаської області»

24 березня, о 10.00 у конференц-залі готелю «Оптіма Черкаси» (3 поверх) відбудеться круглий стіл, присвячений обговоренню результатів моніторингу місць несвободи Черкаської області

24 березня, о 10.00 у конференц-залі готелю «Оптіма Черкаси» (3 поверх) відбудеться круглий стіл, присвячений обговоренню результатів моніторингу місць несвободи Черкаської області:

  • ізолятору тимчасового тримання (ІТТ) Черкаського відділу поліції ГУНП
  • Смілянського відділу поліції ГУНП та ІТТ Смілянського ВП ГУНП
  • Черкаської виправної колонії № 62 та Старабобанівської ВК № 92
  • Оршанецького навчального центру Державної прикордонної служби
  • кімнати для тимчасово затриманих (КТЗ) Черкаського зонального відділу ВСП ЗСУ
  • Малостаросільського психоневрологічного диспансеру
  • Черкаського геріатричного пансіонату ЧОДА
  • Придніпровського районного суду м. Черкаси

Моніторинг здійснюється без попередження з метою перевірки стану дотримання прав, забезпечення умов утримання, попередження катувань і неналежного поводження 22-23 березня 2016 р. представниками департаменту з реалізації Національного превентивного механізму Офісу Уповноваженого ВР України з прав людини спільно з громадськими активістами Черкас, Києва, Житомира, Чернігова та інших міст.

До участі у круглому столі запрошені начальник управління Державної пенітенціарної служби, начальник територіального управління державної судової адміністрації, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції, в.о. начальника зонального відділу ВСП ЗСУ, начальник НЦ підготовки молодших спеціалістів ДПСУ, директор Департаменту соціального захисту населення в Черкаській області.

Організатор: Центр інформації про права людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Місця несвободи – заклади, де може опинитися кожен з нас за рішенням або вказівкою адміністративного, судового чи іншого органу, без права залишити їх з власної волі. НПМ – це незалежний національний орган, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань і передбачає регулярний моніторинг усіх місць несвободи для попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там перебувають. В Україні діє з 2012 р. у форматі “Омбудсмен +”, що передбачає здійснення моніторингових візитів до місць несвободи працівниками офісу Омбудсмена спільно з громадськими активістами.

Контакти: Надя Колесникова, 067 661 80 30, nk@humanrights.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: