Анонс. Допоможи ближньому: роль Церков та релігійних організацій у наданні паліативної допомоги в Україні

16 червня 2016 р об 11.00 у прес-центрі інформаційної агенції УкрІнформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ, зал 1) відбудеться прес-конференція учасників Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, під час якої буде представлено резолюцію, прийняту учасниками Всеукраїнської міжконфесійної конференції, щодо важливої ролі священників та релігійних діячів у наданні комплексної паліативної допомоги пацієнтам, яким було поставлено невиліковний діагноз, а також у наданні духовної підтримки родинам таких пацієнтів.

16 червня 2016 р  об 11.00  у прес-центрі інформаційної агенції УкрІнформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ, зал 1) відбудеться прес-конференція учасників Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, під час якої буде представлено резолюцію, прийняту учасниками Всеукраїнської міжконфесійної конференції, щодо важливої ролі священників та релігійних діячів у наданні комплексної паліативної допомоги пацієнтам, яким було поставлено невиліковний діагноз, а також у наданні духовної підтримки родинам таких пацієнтів.

Учасники прес-конференції:

1. Ксенія Шаповал-Дейнега, менеджерка програмної ініціативи «Громадське Здоров’я», Міжнародного Фонду Відродження.

2. священник Сергій Дмитрієв, виконуючий секретар Комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій (ВРЦіРО), заступник голови Синоїдального відділу соціального служіння та благодійності  УПЦ (КП) Елеос-Україна.

3. священник Андрій Нагірняк, голова Громадської ради при МОЗ України по співпраці з ВРЦіРО, керуючий  Відділу соціальних питань УГКЦ.

Становлення системи паліативної допомоги в Україні має не тільки медичний, але й соціальний, психологічний і духовний компоненти, що ґрунтуються на релігійному світогляді та глибокій повазі до людського життя від зачаття до природної смерті. На переконання учасників прес-конференції, першочерговим завданням для церков та релігійних організацій є активна участь у розбудові системи паліативної допомоги та забезпеченні доступу до належного знеболення для паліативних пацієнтів, як дорослих так і дітей.                                      

Захід відбувається за підтримки Програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного Фонду “Відродження”.

Акредитація для ЗМІ:

Анастасія Безверха, 067 4465330, karabashi@gmail.com

Програмна інціатива “Громадське здоров’я” Міжнародного Фонду “Відродження”

Паліативна допомога в Україні у  Facebook

                                                 

 

                                                 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: