Аналіз ролі місцевої демократії в процесах децентралізації влади: Рівне

«Круглий стіл» організовують в рамках проекту «Підтримка та сприяння розвитку усіх законодавчо допустимих форм прямої демократії в громадах Рівненської області», який втілює Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

11 червня, о 10.00  в аудиторії №201 (майдан Просвіти,1 м. Рівне) відбудеться засідання “круглого столу”, присвячене ролі місцевої демократії в процесах децентралізації влади в Україні. «Круглий стіл» організовують в рамках проекту «Підтримка та сприяння розвитку усіх законодавчо допустимих форм прямої демократії в громадах Рівненської області», який втілює Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу буде розглянутий пошук реальних інструментів впливу громад, впровадження ефективних механізмів демократії участі під час добровільного об’єднання територіальних громад. У центрі уваги буде також законодавчий аналіз форм прямого народовладдя та їх можливостей, безпекові аспекти децентралізації влади в Україні.

У дискусії візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, обласної та районних державних адміністрацій, експерти, науковці та громадські активісти. Зокрема, до діалогу запрошенні Степан Павлюк, заступник голови Рівненської облради, Руслан Сивий, керівник Офісу реформ у Рівненській області, Андрій Токарський, член координаційної ради громадянської мережі ОПОРА, Інна Гайворонська, член ради Інституту аналізу державної та регіональної політики, Богдан Сологуб, заступник керуючого справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради – керівника секретаріату, Віктор Гомоль, керівник проекту з підтримка та сприяння розвитку прямої демократії в громадах Рівненської області, Тарас Жовтенко, докторант Національного інституту стратегічних досліджень при адміністрації Президента України, Лідія Балабат, Урвенський сільський голова Здолбунівського району.

«Пересічні громадяни під час реформування місцевого самоврядування не повинні залишитися осторонь прийняття важливих рішень. Добровільне об’єднання територіальних громад потребує належного громадського обговорення й врахування думки людей. Впровадження ефективних механізмів демократії участі дозволить уникнути формального підходу в реформуванні», – вважає  Віктор Гомоль, керівник проекту з підтримка та сприяння розвитку прямої демократії в громадах Рівненської області.

На заході буде також представлено основні напрямки діяльності  Ресурсного центру сприяння розвитку місцевої демократії в Рівненській області.

Контакти: Інститут аналізу державної та регіональної політики,  096 600 18 12

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: