Активістів запрошують долучитися до розробки регіональних програм розвитку громадянського суспільства

Український незалежний центр політичних досліджень проводить низку семінарів “Регіональні цільові програми розвитку громадянського суспільства: як об’єднати інтереси влади та громадськості”

Український незалежний центр політичних досліджень проводить низку семінарів “Регіональні цільові програми розвитку громадянського суспільства: як об’єднати інтереси влади та громадськості”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Громадським активістам пропонують долучитися до розробки цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в певній області.

Питання для обговорення:
– Як долучитися до розробки регіональних програм розвитку громадянського суспільства?
– Які потреби громадськості відобразити в заходах програми?
– Які є позитивні та негативні приклади заходів регіональних програм розвитку громадянського суспільства?
– Як забезпечити моніторинг виконання ухвалених програм?

До участі в семінарі буде запрошено представників влади та громадськості регіонів, які мають позитивний довід розробки та виконання програм розвитку громадянського суспільства.

Для участі слід заповнити анкету та подати її до 7 вересня на адресу ivan.lukerya@gmail.com.

Графік семінарів у регіонах

Усі обласні державні адміністрації, Рада міністрів АР Крим, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації мають розробити програми розвитку громадянського суспільства вже до кінця 2012 року (на виконання пункту 2.1 Плану першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільств, затвердженого Указом Президента України №212/2012 від 24.03.2012 року).

Контакти:
Український незалежний центр політичних досліджень
Іван Лукеря
096 855 81 80
ivan.lukerya@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: