Адмінпослуги в поштових відділеннях: мешканці Луганщини досі про це не знають

З 1 листопада, відколи з’явилася можливість отримувати адміністративні послуги через відділення “Укрпошти”, у містах Луганщини не було надано жодної адмінпослуги в такий спосіб

З 1 листопада, відколи з’явилася можливість отримувати адміністративні послуги через відділення “Укрпошти”, у містах Луганщини не було надано жодної адмінпослуги в такий спосіб. Про це свідчать результати моніторингу, який здійснює Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Робоча група моніторингу перевірила можливість надання адміністративних послуг у відділеннях “Укрпошти” в містах Луганськ, Краснодон, Свердловськ, Стаханов, Рубіжне, а також у населених пунктах, які адміністративно входять до їх складу.

За словами фахівців, органи місцевого самоврядування (Центри надання адміністративних послуг) не відповідають за надання адмінпослуг через пошту. При цьому в такому способі надання послуг дуже зацікавлені мешканці невеликих населених пунктів. У них проживає близько 20% населення Луганщини.

Робоча група підготувала рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо надання адмінпослуг через відділення “Укрпошти”. Ці рекомендації буде розглянуто на публічних заходах.

З 1 листопада громадяни України можуть отримувати адміністративні послуги в будь-якому відділенні “Укрпошти”. Загалом через пошту можна отримати 30 адмінпослуг: оформлення житлових субсидій, призначення державної допомоги при народженні дитини, видача довідки з єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців, державна реєстрація юридичної особи, призначення державної соціальної допомоги у зв’язку з витратами на похорон, виплата компенсації на придбання твердого палива та зрідженого газу тощо.

Контакти:
Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум”
Володимир Іванов
(0642) 52 81 31
politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: