Access 2 Justice Hackathon

На хакатоні очікуються ідеї проектів, які націлені на захист прав та спрощення доступу до правосуддя, зокрема – для вразливих груп населення.

Запрошуються юристи, студенти, програмісти, маркетологи, дизайнери.

Реєстрація учасників тут: http://bit.ly/2PWGEgM

Коли: 7-8 грудня
Де: PRAVOKATOR правовий клуб, вул. Дмитрівська, 80

Подія у Facebook.

Пам’ятаєте Access to Justice Hackathon, який ми проводили у Львові 8-9 грудня 2018 року? Тоді проекти, які увійшли до фіналу отримали цінні призи від партнерів, поїздку до Гааги на Всесвітній Форум Інновацій з Права, долю мотивації, а також згадку на Forbes.

З грудня минулого року змінилося багато. Ком’юніті KYIV Legal Hackers стало неприбутковою громадською організацією, в Україні з’явилися 4 студентські відділення Legal Hackers, які вже представили свої відділення на цьогорічному Legal Hackers Summit у Нью-Йорку, а це означає, що інформація про legal tech стане ще більш доступною тепер і для студентів. Прискорення нашого розвитку в усіх напрямках означає і те, що Access to Justice Hackathon в цьому році набере обертів. Захід проводимо спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги (системою Безоплатної правової допомоги) на базі PRAVOKATOR правовий клуб.

Для чого ми робимо хакатон?
6 мільярдів людей в світі в епоху глобального розвитку технологій у всіх сферах досі не мають доступу до правосуддя. Наприклад, в Україні – близько 700 тисяч громадян не мають доступу до суду, 47% українських жінок не знають, що їм робити у випадку домашнього насилля, а за останні п’ять років кількість кіберзлочинів в Україні зросла мінімум в 2,5 рази. І це лише частина приголомшуючою статистики та відкритих проблем.

Хакатон Access to Justice – це можливість підняти цю проблему серед великої кількості країн і знайти & втілити в життя рішення всього за два дні.

На Access to Justice Hackathon ви зможете:
-розвинути і втілити ідеї надання юридичних послуг людям, які не можуть дозволити собі оплачувати послуги класичних юристів;
-створити продукти, націлені на захист прав, боротьбу з дискримінацією, булінгом, насильством в сім’ї та іншим;
-придумати альтернативні способи вирішення юридичних проблем, які доведуть, що правосуддя може бути простим і доступним.

Що ми обіцяємо:
– Світовий масштаб. У 2018 році ми провели хакатон спільно з відділеннями Legal Hackers з Молдови, Казахстану і Білорусі. -Список країн-учасників цього року оголосимо зовсім скоро. -Призи для переможців різних номінацій теж мають міжнародне значення.
– Цінну експертизу від менторів.
– Крутий нетворкінг, смачну їжу, напої і звичайно ж надихаючу музику.

Партнери:

1. Open World Ukraine – програма обмінів усередині законодавчої гілки влади США. Програма розрахована на кандидатів, які зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.
Можливість на хакатоні: бути номінованими на відбір на участь у програмі та відвідати Сполучені Штати Америки в рамках 10-денної професійної програми.

2. Лабораторія інноваційного розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, яка є частиною всесвітньої мережі із 60 лабораторій, які випробовують нові рішення, і нові способи роботи над вирішенням соціальних та екологічних проблем.
Можливість на хакатоні: отримати підтримку на подальший розвиток рішення та поширення його серед мережі 60 лабораторії, вихід на глобальний рівень.

3. UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні займається захистом та підтримкою біженців, сприяє їх місцевій інтеграції, добровільному поверненню на батьківщину чи переселенню до третьої країни
Можливість на хакатоні: отримати експертну та інформаційної підтримку, привернення уваги учасників до тематики захисту прав біженців та внутрішньо переміщених осіб.

4. Міжнародний фонд “Відродження” – генеральний партнер хакатону. Одна з найбільших українських благодійних фундацій, яка розбудовує в Україні відкрите суспільство. Програма Фонду “Права людини і правосуддя” сприяє доступу громадян, а особливо малозабезпечених і вразливих груп до правосуддя, посилення правової спроможності місцевих громад.
Можливість на хакатоні: отримати підтримку на подальший розвиток рішення для спільноти громадських радників – параюристів-волонтерів, які діють в невеликих громадах та безкоштовно допомагають людям вирішувати свої правові проблеми.

5. Програма USAID «Нове правосуддя» – USAID New Justice Program. Реалізується з жовтня 2016 року і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» та «Справедливе правосуддя». Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією.
Можливість на хакатоні: отримати експертну та інформаційної підтримку.

Генеральні партнери Kyiv Legal Hackers у 2019 році:

1. Vasil Kisil & Partners – юридична компанія з повним спектром послуг в Україні. Команда VKP розвиває прозорий бізнес і консультує клієнтів, керуючись єдиними цінностями для партнерів, команди і клієнтів.

2. Sayenko Kharenko – юридична фірма, заснована в Україні в 2004 році. Спеціалізується на супроводі складних транзакцій і проектів у сфері вирішення спорів.

3. Axon Partners – юридична компанія, яка сповідує просту філософію: творчість – основа інновацій.

Медіа-партнери хакатону та Kyiv Legal Hackers:
Loйер, Юридична газета, LEGALTECH, Лигалтэкшн, Future Law School, Dead Lawyers Society.

Якщо ви зацікавлені в партнерстві – пишіть сюди: kyivlegalhackers@gmail.com

Деталі тут: https://legalhackathon.net/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: