30 травня Міжнародний фонд “Відродження” запрошує долучитись до трансляції важливого обговорення — що ми можемо робити, аби права ВПО були захищені, а їх інтереси й потреби враховані. І головне — як у цьому можуть бути корисними Ради ВПО.
“Адвокація, моніторинг і підтримка Рад ВПО — це не лише про захист прав, а й про формування стійких, згуртованих спільнот, де кожен має можливість впливати на рішення. Сильні Ради ВПО — це сильні громади, в яких кожен має голос. Ми щиро цінуємо партнерства, які допомагають цим ініціативам зростати та розвиватися, та спільно докладаємо максимум зусиль, аби голоси переселенців були не просто почуті, а враховані.”, — говорить менеджерка програми “Громадянська стійкість” нашого Фонду Анастасія Матвєєва.
30 травня, о 14:00 представники партнерських організації Фонду, які активно працюють в тематиці захисту прав ВПО, зберуться разом, аби поглибити розуміння викликів і потенціалу інституційної участі людей з-поміж ВПО, представити результати досліджень спроможності Рад ВПО, а також разом сформувати стратегічні підходи до посилення Рад ВПО як представницьких і адвокаційних структур.
Ще одна важлива тема, яка буде порушена на події — це діалог між державою, громадянським суспільством і донорами: хто має бути за столом рішень?
Під час події:
- будуть презентовані результати досліджень українських неурядових організацій про діяльність Рад ВПО, їхню ефективність, залученість і локальну дію;
- обговорюватимуть адвокаційні стратегії, законодавчі прогалини і механізми включення ВПО в ухвалення рішень.
Дата: 30 травня 2025 року
Час: 14:00 – 17:30
Трансляція буде доступна українською та англійською мовами на YouTube каналі Міжнародного фонду “Відродження”. Аби отримати нагадування про початок події, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням нижче:
Захід відбувається за участі представників органів влади та місцевого самоврядування, в межах партнерства з організаціями громадянського суспільства, що працюють у сфері захисту прав ВПО: Благодійний фонд “Рокада“, Impact Initiatives, Громадський холдинг “Група впливу“, Громадська організація “Точка доступу”, Благодійний фонд “Стабілізейшен суппорт сервісез”, Громадська ораганізація “Форум розвитку громадянського суспільства”, Громадська ораганізація “Карпатська агенція прав людини “Вестед”, Громадська організація “Сталий розвиток держави”.