Розкажіть нам про ваш досвід участь у радах ВПО: пройдіть коротке опитування від”Відродження”

Міжнародний фонд «Відродження» у співпрації з Конгресом Рад ВПО проводить дослідження щодо ролі рад ВПО як інструменту посилення спроможності внутрішньо переміщених жінок.

Це опитування є допоміжним джерелом інформації та спрямоване на те, щоб краще зрозуміти досвід усіх членів і членкинь рад ВПО, незалежно від адміністративного рівня ради, ролі, статусу чи гендеру людини. Нам важливо зрозуміти загалом, яку роль членство у раді ВПО відіграє у професійному та особистому житті людей, а також наскільки воно може сприяти розвитку їхніх навичок, можливостей і подальших життєвих траєкторій.

Якщо ви є членом або членкинею ради ВПО будь-якого адміністративного рівня, будемо вдячні, якщо ви пройдете це опитування. Воно займе 10-12 хвилин. Ваші відповіді допоможуть глибше зрозуміти як позитивні, так і складні аспекти участі у діяльності рад, а також стануть основою для подальших адвокаційних напрацювань та програмного планування Фонду. 

Опитування є повністю анонімним; збір даних через дану анкету НЕ передбачає отримання будь-якої інформації, яка може вас ідентифікувати (включаючи вашу пошту, громаду, ім’я тощо).

Також просимо партнерські організації та всіх, хто співпрацює з Радами ВПО, за можливості поширити це опитування серед їхніх учасників і учасниць, зокрема через соціальні мережі.

Основні деталі:

  • Конфіденційність: Опитування повністю анонімне.
  • Тривалість: Заповнення займає 10–12 хвилин.
  • Дедлайн: до 25 травня.

Дуже дякуємо за вашу участь і підтримку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: