13 еко організацій перемогли у третій хвилі конкурсу Екологічної ініціативи Фонду

Екологічна ініціатива Фонду обрала 13 еко організацій у третій хвилі конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері».

У конкурсі брали участь ті організації, які на попередньому етапі Ініціативи виконували початкові інституційні проекти.

Цього разу конкурсна комісія обрала 13 організацій для подальшого проходження програми основних інституційних грантів.

Вітаємо переможців:

Основні інституційні проекти триватимуть 25 місяців і завершаться у 2022 році.

Передбачається, що за цей період організації зможуть наростити свій експертний і адвокаційний потенціали, стати більш організаційно стійкими, розвинуть свої навички стратегічного планування та покращать комунікацію з тих проблемних довкіллєвих питань, які вони намагаються вирішувати щоденно.

Буде підтримано проведення грантерами значущих досліджень та створення відеокурсів. Переліченим організаціям буде надано також можливість проходити навчальну програму; запрошувати індивідуальних консультантів для ефективнішого стратегічного планування, налагодження операційного менеджменту і фінансової системи; підвищувати фаховий рівень своїх працівників під час стажувань; розвивати партнерство в українських мережах та співпрацю із зарубіжними колегами.

«Проте ми не забуватимемо і ті партнерські організації, які брали участь у попередніх етапах Ініціативи. МФВ запрошуватиме їх до участі в окремих навчальних заходах та конкурсах. Ми зацікавлені у розвиткові ефективної взаємодії між інститутами громадянського суспільства, які опікуються питаннями довкілля. Фонд «Відродження» заохочуватиме екологічні ІГС до подальшої стратегічної співпраці з протидії корупційним явищам у сфері використання природних ресурсів та факторам, що впливають на зміну клімату», – розповіла Тетяна Кухаренко, менеджерка Екологічної ініціативи.

Нагадаємо, що Ініціатива з розвитку екологічної політики  й адвокації в Україні (EPAIU) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки Швеції. Основна мета – розвинути когорту ІГС, інституційно спроможних, із прозорим управлінням, підзвітних, які визнаються у середовищі екологічних організацій, які поширюють цінності чистого і здорового довкілля, які спроможні осмислювати проблеми довкілля та адвокатувати інтеграцію довкіллєвих питань у державні політики і місцеві стратегічні програми розвитку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: