Переможці конкурсу «Посилення соціально-економічної стійкості та самозарадності ромських громад»

Міжнародний фонд «Відродження» обрав 11 організацій, які стали переможцями конкурсу «Посилення соціально-економічної стійкості та самозарадності ромських громад». Метою конкурсу була розбудова соціально-економічної стійкості та самозарадності ромських громад через розвиток їх потенціалу та покращення умов, усунення бар’єрів і розширення можливостей для зайнятості. Підтримка цих проєктів стала можливою завдяки співпраці Фонду з Європейським Союзом в рамках партнерства «EU4USociety».

 1. Стаціонарні професійні курси для ромської молоді Ужгорода з наступним працевлаштуванням, Ужгородський навчально-виробничий центр “Ніка”
 2. Рівні трудові права для ромських жінок в умовах COVID-19, Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України”
 3. Створення столярно-рамочної соціальної майстерні «Столяр Арт» у ромському поселенні Мукачева, Громадська організація “Ром Арт”
 4. Сприяння процесу працевлаштування в ромських громадах в контексті епідемії  «Covid 19», Громадська організація “Чачімо”
 5. Інтеграція ромської спільноти у бізнес, Кремінська районна громадська організація «Кремінська бізнес-асоціація»
 6. Школа соціального підприємництва у сфері бьюті-індустрії для ромських жінок з 4 міст Запорізького та Дніпропетровського регіонів, Громадська організація “Об’єднання ромських жінок “Голос Ромні”
 7. Розвиток спроможності та покращення умов для працевлаштування у ромських громадах, Закарпатський обласний благодійний фонд “Романо Лунго Трайо”
 8. Сприяння самозайнятості, професійній та соціальній інтеграції ромів у місцевих громадах, Харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців»
 9. Підвищення доступу жінок ромської спільноти до навчання, отримання професії та працевлаштування, Благодійна організація “Вітри змін”
 10. Розвиток потенціалу та розширення можливостей зайнятості ромських жінок м. Краматорська в сфері декору, Громадська організація “Клуб Південна зірка”
 11. Роми на захисті власних трудових прав!, Громадська організація Карпатська агенція прав людини “Вестед”

Детальніше про проєкт EU4USociety – тут.

«EU4USociety» – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: