ТЕНДЕР: “Підготовка та організація зустрічі мережі ЦПІК”

МЕТА КОНКУРСУ:

Тендер на проведення спільних зборів учасників мережі Центрів правової інформації і консультації.

Дата завершення конкурсу:

25.09.2015

Програма:

Права людини та правосуддя

Тендер на проведення спільних зборів учасників мережі Центрів правової інформації і консультації.

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на проведення спільних зборів учасників мережі центрів правової інформації і консультації, запланованого на 09 жовтня 2015 р.

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги, – бронювання готелю, трансфер від місця прибуття учасників до місця поселення й назад, організація проживання, харчування, компенсація транспортних витрат учасників, оренда конференц-зали й обладнання для проведення заходів.

Пропозиції слід подати до 17:00 25 вересня на електронну адресу yarynalakish@gmail.com . У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Проведення спільних зборів учасників мережі центрів правової інформації і консультації». 

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу yarynalakish@gmail.com.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 28 вересня.

 

Контакти:

Ярина Лакіш, yarynalakish@gmail.com

044-482-03-63

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: