Тендер на друк Матеріалів для адвокатів та юристів

МЕТА КОНКУРСУ:

Тендер на друк Матеріалів для адвокатів та юристів

Дата завершення конкурсу:

04.10.2016

Програма:

Права людини та правосуддя

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на друк Матеріалів для адвокатів та юристів, які надають безоплатну правову допомогу “АТО: захист прав і законних інтересів військовослужбовців і членів їх сімей”.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги друку, публікацій, макетування та верстки.

Пропозиції слід подати до 17:00, 4 жовтня  на електронні адреси lakish@irf.kiev.ua. У рядку “ Тема ” електронного повідомлення потрібно зазначити матеріалів для адвокатів та юристів, які надають безоплатну правову допомогу. Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси lakish@irf.kiev.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники Фонду можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 5 жовтня.

Контакти: Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя», Ярина Лакіш, lakish@irf.kiev.ua,  (044) 482 03 63

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: