Тендер на проведення навчального курсу для громадських радників

МЕТА КОНКУРСУ:

Програмна ініціатива "Права людини і правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на проведння навчального курсу для громандських радників.

Дата завершення конкурсу:

24.10.2017

Програма:

Права людини та правосуддя

Програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на проведння навчального курсу для громадських радників.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги з організації заходів.

Пропозиції слід подати до 15:00 24 жовтня на електронні адреси lakish@irf.kiev.ua, katerinalukasevych@gmail.com. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити «Навчальний курс для громадських радників». Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу katerinalukasevych@gmail.com.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 25 жовтня шляхом отримання електронного підтвердження на e-mail організації.

Контактна особа: Катерина Лукасевич, асистент програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” katerinalukasevych@gmail.com 093 189 35 73

 

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: