Тендер на виконання ремонтних робіт у офісному приміщенні МФВ

Оголошення результатів конкурсу:

14.12.2023

Кінцевий термін подання пропозицій:

11.12.2023

Дата завершення конкурсу:

11.12.2023

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) оголошує тендер на виконання комплексу ремонтних робіт відповідно проектної документації, що додається.

Потрібно виконати комплекс будівельно-ремонтних робіт в конференц-залі та прилеглих кімнат відповідно проектних рішень, під ключ, з урахуванням всіх необхідних робіт, матеріалів, комплектуванням меблями, обладнанням, інженерними системами та інше. Також,  потрібно виконати косметичний ремонт по всьому коридору будівлі включаючи сходову клітину, ремонт коридору не відображений в проекті, перелік та кількість робіт відображено в кошторисній таблиці в розділі Поверх 1 та сходи.

Комерційна пропозиція подається у вигляді кошторисних таблиць (3 шт.) за розділами, що додаються. В таблицях потрібно заповнити колонку вартість, не змінюючи одиниць виміру кількості робіт та матеріалів. В разі необхідності доповнення таблиці додатковими роботами та матеріалами, додати окрему таблицю зі своїми даними. Також необхідно заповнити таблицю відомість основних показників, що додається. Комерційну пропозицію потрібно подати разом з правовстановлюючими документами, що потрібні для заключення договірних відносин.

Просимо зауважити, що процедура вибору постачальника для реалізації Проекту буде відбуватися відповідно до тендерних процедур Міжнародного фонду “Відродження”.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати завершення прийому цінових пропозицій.

Інші вимоги до тендерних пропозицій містяться у тендерній документації (надамо за запитом учасника тендеру), що є невід’ємною частиною цього оголошення.

Пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані. 

Тендерні пропозиції, що подаються після спливу граничних строків, зазначених в цьому оголошенні, не будуть розглянуті.

Питання щодо тендеру можна надсилати електронною поштою на адресу s.nadtochiy@irf.ua Ці питання у знеособленому вигляді та відповіді на них будуть опубліковані на сайті Міжнародного фонду “Відродження” (www.irf.ua). Також можна задати уточнююче питання,  або відвідати об’єкт за телефоном моб. 067-893-40-54 Сергій.

Міжнародний фонд “Відродження” залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також припиняти тендер в будь-який момент або відхиляти всі заявки в будь-який час до підписання Угоди з компанією-переможцем тендеру. При цьому МФВ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: