Зміна пріоритетів проєкту EU4USociety – прямуємо разом до перемоги!

У 2020 році Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС розпочав проєкт «EU4USociety». Його загальною метою є посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.  

Ці задачі не втратили актуальності й після повномасштабного вторгнення Росії, проте ми були змушені переглянути наші підходи. Саме тому Європейський Союз та Міжнародний фонд «Відродження» змінили свої спільні пріоритети в рамках проєкту EU4USociety, та переспрямували усі кошти на підтримку стійкості українського громадянського суспільства та роботу заради перемоги України. 

У 2022 році фінансова підтримка у рамках EU4USociety буде спрямована на: 

1) Допомогу українським представникам громадянського суспільства залишатися у безпеці та мати змогу працювати, поки триває війна; 

2) Екстрену підтримку НУО для допомогти їх місцевим громадам; 

3) Інформаційну роботу – підтримку журналістів, протидію пропаганді ворога, інформування про воєнні злочини та міжнародну адвокаційну діяльність. 

Фонд надаватиме пряму фінансову підтримку та гранти перевіреним партнерам з громадянського суспільства, які працюють над забезпеченням потреб людей у своїх громадах – продовольством, ліками, предметами першої необхідності, засобами індивідуального захисту та постачанням, яке забезпечить функціонування базової інфраструктури місцевої підтримки, самооборони та мереж солідарності.  

Також Фонд оголосив відкритий конкурс грантів на підтримку для волонтерських та ветеранських ініціатив «Тримаймо стрій».  

Проєкти, які були підтримані в межах EU4USociety до 24 лютого 2022 року, продовжуватимуть свою роботу з корегуванням діяльності до потреб сьогодення. 

#ПрямуємоРазом до перемоги! 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: