“Життя яким воно є…”: благодійна фотовиставка в Харкові

14-24 лютого в Харкові проходитиме благодійна фотовиставка “Життя яким воно є...”

14-24 лютого в Харкові (арт-підвал Харківської муніципальної галереї, вул. Чернишевська, 15) проходитиме благодійна фотовиставка “Життя яким воно є…” Захід проводить Фонд допомоги онкохворим дітям “Краб”, Благодійний фонд “Турбота”, а також волонтери Української відкритої асоціації організацій, груп і осіб, які працюють з онкохворими дітьми “Жити завтра” в межах кампанії “StopБіль” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”, Харківської муніципальної галереї та Харківського фонду психологічних досліджень.

Відкриття виставки відбудеться 14 лютого о 17:00. Виставка працюватиме щодня з 14:00 до 19:00

Завдання виставки – розповісти не тільки про проблеми дитячої онкології, а й про можливість надавати допомогу таким дітям.

На фотографіях Русі Асєєвої – маленькі пацієнти, їхні батьки та лікарі відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

У Харкові є два спеціалізованих дитячих онкологічних відділення – в міській дитячій лікарні №16 та обласній дитячій лікарні №1.

Рак виліковний, але в Україні поки одужує тільки кожен другий пацієнт.

Програма виставки

Контакти:
Фонд допомоги онкохворим дітям “Краб”
067 2 555 287
fond-krab@mail.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: