Вийшло дослідження про роль ТрО у 2022 році

Аналітичний відділ «Повернись живим» підготував дослідження “Узагальнення та оцінка досвіду застосування Сил Територіальної Оборони в 2022 році”, що відображає історію розвитку і застосування Сил ТрО після нового етапу російської агресії від 24 лютого 2022 року.

Аналітики розглядають стан Сил ТрО на початку повномасштабної агресії Росії, а також зміну концепції їх застосування протягом перших місяців 2022 року. У полісі-бріфі ви знайдете основні положення законодавства, яке було прийняте напередодні нового етапу російсько-української війни і дало старт реформуванню системи територіальної оборони та національного спротиву.

Оцінювання досвіду Сил ТрО здійснювалось за методологією DOTMLPFI, що допомогло виявити сильні та слабкі місця в системі територіальної оборони. Також аналітики визначили роль і місце Сил ТрО в межах дійсної та майбутньої структури Сил оборони України з урахуванням особливостей середовища й наявних та перспективних загроз і обмежень.

Документ підготовлено аналітичним відділом ГО «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» за підтримки ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» і в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Швеції. Думки та позиції, викладені у цій публікації, є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію донорів.

Це вже не перше дослідження, яке Аналітичний відділ “Повернись живим” готує за підтримки Фонду. Історія співпраці ПЖ та “Відродження” тягнеться з 2018 року. З того часу ми допомагали фонду стати інституційно-сильнішими, готувати власну аналітику та збільшувати вплив. Детальніше про цю співпрацю читайте у матеріалі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: