Волинська регіональна конференція Громадянської Асамблеї України

Запрошуємо представників громадських організацій, експертів, науковців, журналістів та просто активних громадян до участі у Волинській регіональній конференції Громадянської Асамблеї України, яка відбудеться 14 травня 2008 р. (середа) в ауд. 214 (2-й пов.) Навчально-методичного центру профспілок (м. Луцьк, пр. Відродження, 24). Початок заходу о 16:00. В рамках регіонального заходу будуть обговорені три основні рамкові питання: 1. доцільність змін до Конституції; 2. процедуру її прийняття; 3. конкретні пропозиції до суті та змісту Конституції. Результати обговорення будуть оформленні у вигляді підсумкового документа конференції. Також буде визначено склад делегації, яка буде представляти Волинську область на всеукраїнському форумі у Києві.

Політична криза 2006-2007 рр. продемонструвала низький рівень спроможності українських політиків до здійснення державницької політики та серйозні недоліки чинного Основного Закону. За таких умов, стимулювання консолідації демократії, виховання громадянської політичної культури як у політичної еліти, так і у громадян, а також залучення останніх до активної участі у суспільно-політичному житті країни є необхідною умовою збереження стабільності в Україні. Саме тому і зважаючи на роль Конституції в житті суспільства, реформа Основного Закону не може бути залишена поза увагою громадськості (зокрема – неурядових організацій) думка якої повинна бути врахована при:

·  визначенні доцільності та вчасності конституційних змін;

·  визначенні основних напрямків реформування, які обов’язково повинні враховувати інтереси населення, а також утверджувати непорушність прав і свобод людини і громадянина;

·  реалізації процесу внесення змін.

Для актуалізації та відстоювання цих питань й була створена громадська ініціатива під назвою Громадянська Асамблея України, до Оргкомітету якої увійшли більше тридцяти представників провідних громадських організацій України. Організаційну та фінансову підтримку діяльності Громадянської Асамблеї України надає Міжнародний фонд “Відродження”.

Саме з ініціативи Оргкомітету ГАУ, з метою вироблення та публічного обговорення документів, які мають зафіксувати позицію громадянського суспільства щодо конституційного процесу, оголосити вимоги для чинних політиків і політичних сил стосовно процедури прийняття нової Конституції, а також – пропозиції до змісту нової Конституції, у всіх регіонах України пройдуть круглі столи та конференції, а в місті Києві — всеукраїнський форум: Громадянська Асамблея України “Нова Конституція: позиції громадянського суспільства”. 

Запрошуємо представників громадських організацій, експертів, науковців, журналістів та просто активних громадян до участі у Волинській регіональній конференції Громадянської Асамблеї України, яка відбудеться 14 травня 2008 р. (середа) в ауд. 214 (2-й пов.) Навчально-методичного центру профспілок (м. Луцьк, пр. Відродження, 24). Початок заходу о 16:00.

В рамках регіонального заходу будуть обговорені три основні рамкові питання:

1. доцільність змін до Конституції;

2. процедуру її прийняття;

3. конкретні пропозиції до суті та змісту Конституції.

Результати обговорення будуть оформленні у вигляді підсумкового документа конференції. Також буде визначено склад делегації, яка буде представляти Волинську область на всеукраїнському форумі у Києві

 Для участі у Волинській регіональній конференції Громадянської Асамблеї України слід:

1. Заповнити Реєстраційну картку учасника регіонального заходу Громадянської асамблеї України (надати дані про вашу організацію та запропонувати бачення вашої організації щодо питань, винесених на обговорення).

2. Надіслати до 13 травня 2008 року заповнену Реєстраційну картку учасника регіонального заходу Громадянської асамблеї України на електронну адресу регіонального координатора [mike.shelep@gmail.com].

 

За додатковою інформацією просимо звертатися до регіонального координатора Громадянської асамблеї України у Волинській області Михайла Шелепа телефоном [моб. (8067) 41-65-086], або електронною поштою [mike.shelep@gmail.com].

Реєстраційна картка учасника

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: