В Одесі відкрито Південноукраїнське представництво фонду

Південноукраїнське представництво співпрацюватиме з громадськими рухами Одеської, Миколаївської та Херсонської областей

В Одесі відбулася презентація Південноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду “Відродження”. У заході взяв участь виконавчий директор фонду Євген Бистрицький, директор зі стратегічних комунікацій і зв’язків із громадськістю Станіслав Лячинський і керівник представництва Євген Попов.

Євген Бистрицький розповів про фонд, його місію та завдання в сучасних умовах. Він наголосив, що фонд буде підтримувати нові громадські рухи й ініціативи, які виникли в Україні після Майдану та під час конфлікту на Сході України.

Зі свого боку, Станіслав Лячинський розповів про актуальні конкурси фонду й відзначив, що їх терміни досить стислі з огляду на складну ситуацію у країні.

Євген Попов повідомив, що в Одесі буде сформовано експертну раду, до якої увійдуть авторитетні громадські й наукові діячі. Рада розглядатиме й оцінюватиме заявки, подані у представництво. Крім того, він додав, що Південноукраїнське представництво співпрацюватиме з громадськими рухами Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

На презентації були присутні понад 60 осіб. Захід також відвідали заступник голови Одеської обладміністрації Зоя Казанжі й начальниця управління комунікацій із громадськістю Одеської обладміністрації Ірина П’янкова.

Фото

Контакти:
Південноукраїнське регіональне представництво
Міжнародного фонду “Відродження”
Євген Попов
067 623 73 72
work.popov.odessa@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: