В Одесі обговорять ефективність твердого біопалива

11 квітня о 12:00 в Одесі відбудеться семінар “Тверде біопаливо: стандартизація й економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива”

11 квітня о 12:00 в Одесі (виставковий комплекс Морського вокзалу, вул. Приморська, 6) відбудеться семінар “Тверде біопаливо: стандартизація й економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива”. Захід проводить Асоціація “Український Пелетний Союз” спільно з КП “Одеська обласна енергозберігальна компанія” за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

На семінарі буде розглянуто економічну ефективність теплогенерації на твердому біопаливі (на 40% дешевше за газове опалення), приклади успішних проектів у комунальному секторі, гармонізацію українських і міжнародних стандартів на тверде деревне біопаливо. Також буде проведено опитування учасників ринку для одержання відгуків стосовно гармонізації стандартів на тверде деревне біопаливо.

Відвідувачі семінару матимуть змогу вирахувати економічний ефект переводу котелень на тверде біопаливо й отримати модель розрахунку відповідного економічного ефекту.

У заході візьмуть участь представники місцевої влади, місцевих підприємств теплоенергетики, виробники твердого біопалива, виробники й дистриб’ютори опалювального обладнання, науковці, споживачі.

Реєстрація на захід – на сайті http://www.uup.org.ua/.

Програма

Контакти:
Асоціація “Український Пелетний Союз”
(044) 384 21 88
office@uup.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: