У Чернігові створили дитячу творчу майстерню з візуального сторітеллінгу

Громадська організація «Молодіжний драматичний театр АмаТеа» з Чернігова з 2006 року самостійно й разом з локальними та європейськими партнерами розробляють та реалізують культурно-освітянські проєкти у рідному місті та за його межами.

У 2016 році організація розробила експериментальний курс для дітей «Сторітелінг та творче письмо», у співпраці з приватною школою «Roboschool». За 5 років юними письменниками й письменницями було написано, проілюстровано та візуалізовано десятки неймовірних казок, оповідань, коміксів, віршів, та навіть серія детективних оповідок і підготовлено кілька пробних анімаційних проєктів. Аби зробити курс доступним для усіх дітей, організація подала проєкт зі створення творчої майстерні для дітей на конкурс “Культура. Спільнота”, ща проводиться нашим Фондом та Європейським Союзом в рамках спільної ініціативи EU4USociety.

Зібравши необхідну суму на краудфандінговій платформі та отримавши фінансування від Фонду, АмаТеа створити Лабораторію Творчих Ідей:

“Ми бачимо Лабораторію як простір для розвитку творчості, креативності, критичного мислення. В якому діти будуть писати, конструювати власні історії та створювати на їх основі анімацію.” – розповідає керівниця проєкту Олена Росстальна.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: