У Будинку воїна пройшла робоча зустріч Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин із регіональними координаторами

11 липня відбулась робоча зустріч Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенко з регіональними координаторами офісу в областях. До створення мережі координаторів ще торік долучився наш Фонд, разом з Коаліцією ветеранських просторів. І ми продовжуємо підтримувати мережу інституційно.

Серед регіональних координаторів є представники сімей осіб зниклих безвісти. Також ними Уповноваженого стали громадські активісти та фахівці, які працювали з питаннями пошуку зниклих безвісти з 2014 року. Робою мережі займається Перший жіночий ветеранський простір “Рехаб”.

Усі вони проходять навчання з процедурних питань, особливостей роботи з сім’ями осіб зниклих безвісти, комунікацій з медіа, а працюють на громадських засадах. Тому Фонд “Відродження” підтримав роботу громадських активістів, зокрема і з родин безвісти зниклих, які стали регіональними координаторами офісу Уповноваженого. 

“Ми вважаємо за потрібне інвестувати саме в людей, які реально працюють з родинами зниклих безвісти – це регіональні координатори, які з одного боку допомагають шукати зниклих, з іншого підтримують родини. Регіональні координатори забезпечують зв’язок між фронтом, пошуковими роботами та тилом – родинами які чекають на будь-яку інформацію про своїх близьких.” – наголосила під час зустрічі Ольга Гальченко, менеджерка програми “Громадянська стійкість” Міжнародного фонду “Відродження”.

Робоча зустріч проходила у Будинку воїна у Львові, який також виконує функцію ветеранського простору. Під час зустрічі команда регіональних координаторів ділилася з колегами корисними надбаннями як у роботі з людьми, так і в зборі й обробці інформації.

Крім того, в межах зустрічі для координаторів провели навчальні тренінги з аналітичним відділом Офісу Уповноваженого, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, а також щодо взаємодії зі СМЕ, юридичних та інформаційних питань.

“Обмін досвідом допомагає в роботі наших фахівців у регіонах. Кожен із них в своїй роботі зіштовхується з унікальними питаннями, які потребують особливих шляхів вирішення. Саме тому такі зустрічі є надважливими, щоб перейняти унікальний досвід своїх колег”, – зауважив під час зустрічі Олег Котенко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: