Тверде біопаливо: семінар у Запоріжжі

4 липня о 12:00 у Запоріжжі відбудеться семінар “Тверде біопаливо: стандартизація й економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива”

4 липня о 12:00 у Запоріжжі (Запорізька обладміністрація, просп. Леніна, 164) відбудеться семінар “Тверде біопаливо: стандартизація й економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива”. Захід проводить Асоціація “Український Пелетний Союз” і Запорізька обладміністрація за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

На семінарі буде розглянуто економічну ефективність теплогенерації на твердому біопаливі, приклади успішних проектів у комунальному секторі, гармонізацію українських і міжнародних стандартів на тверде деревне біопаливо. Крім того, буде проведено опитування учасників ринку задля одержання відгуків стосовно гармонізації стандартів на тверде деревне біопаливо.

Учасники семінару матимуть змогу вирахувати економічний ефект переводу котелень на тверде біопаливо й отримати модель розрахунку відповідного економічного ефекту. Також учасники одержать посібник “Економічне обґрунтування доцільності переходу на опалення твердим біопаливом. Гармонізація українських стандартів і стандартів ЄС”.

У заході візьмуть участь представники місцевої влади, підприємств теплокомуненергетики, виробники твердого біопалива, виробники опалювального обладнання, науковці, споживачі.

Реєстрація на захід відбувається на сайті http://www.uup.org.ua/. Участь у заході безкоштовна.

Програма

Контакти:
Асоціація “Український Пелетний Союз”
Тетяна Ігнатенко
ukrpelletsunion@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: