Тендер на координаційну зустріч моніторів Національно превентивного механізму (НПМ)

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на координаційну зустріч моніторів Національно превентивного механізму.

Програмна ініціатива  «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на координаційну зустріч моніторів Національно превентивного механізму. 

До участі в тендері запрошують конференц – сервіси, що надають послуги організації заходів.

Пропозиції слід подати до 17:00 31 жовтня на електронні адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakish@irf.kiev.ua. У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Координаційна зустріч моніторів Національно превентивного механізму (НПМ)».

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakish@irf.kiev.ua .

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати із заявниками для отримання роз’яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 3 листопада.

Контакти:
Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя»
Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua
Ярина Лакіш  lakish@irf.kiev.ua
(044) 482 03 63

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: