Тендер на організацію тренінгу

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги

Програмна ініціатива “Права людини та правосуддя”” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію тренінгу. Захід заплановано на 7-10 червня 2014 року.

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги, – бронювання готелю (бази відпочинку), трансфер від місця прибуття учасників до місця поселення й назад, організація проживання, харчування, компенсація транспортних витрат учасників, оренда конференц-зали й обладнання для проведення заходів.

Пропозиції слід подати до 12:00 3 червня на електронну адресу halchenko@irf.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на організацію тренінгу”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу halchenko@irf.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програмної ініціативи можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програмної ініціативи з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 3 червня.

Контакти:
“Права людини та правосуддя”
Ольга Гальченко
(044) 482 03 63
halchenko@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: