Тендер на організацію координаційної зустрічі

Програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію координаційної зустрічі представників Мережі Центрів правової інформації та консультацій

Програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію координаційної зустрічі представників Мережі Центрів правової інформації та консультацій. Захід заплановано на 28-29 квітня.

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги, – бронювання готелю (бази відпочинку), трансфер від місця прибуття учасників до місця поселення й назад, організація проживання, харчування, компенсація транспортних витрат учасників, оренда конференц-зали й обладнання для проведення заходів.

Пропозиції слід подати до 17:00 18 квітня на електронну адресу halchenko@irf.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на організацію координаційної зустрічі”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу halchenko@irf.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програмної ініціативи можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програмної ініціативи з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 21 квітня.

Контакти:
“Права людини та правосуддя”
Ольга Гальченко
(044) 482 03 63
halchenko@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: