Оголошено тендер на проведення навчального курсу для громадських радників

Програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на проведння навчального курсу для громандських радників.

Програмна ініціатива  “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на проведння навчального курсу для громандських радників.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги з організації заходів.

Пропозиції слід подати до 15:00 24 жовтня на електронні адреси lakish@irf.kiev.ua, katerinalukasevych@gmail.com. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити «Навчальний курс для громадських радників». Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу katerinalukasevych@gmail.com.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 25 жовтня шляхом отримання електронного підтвердження  на e-mail організації.

Контактна особа: Катерина Лукасевич, асистент програмної ініціативи «Права людини та правосуддя»

katerinalukasevych@gmail.com, +38 093 189 35 73

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: