Сучасні підходи до лікування хронічного больового синдрому: тренінг

З 7 до 11 квітня в Івано-Франківську відбуватиметься тренінг “Сучасні підходи до лікування хронічного больового синдрому”

З 7 до 11 квітня в Івано-Франківську відбуватиметься тренінг “Сучасні підходи до лікування хронічного больового синдрому”. Захід проводить навчально-методичний центр Івано-франківського хоспісу, роботу якого координує БФ “Мати Тереза” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До навчання запрошують викладачів і студентів медичних освітніх закладів, медичних працівників лікувальних закладів, лікарів-інтернів, які працюють / планують працювати в хоспісі, в паліативних і хоспісних відділеннях чи надають / планують надавати паліативну допомогу пацієнтам онкологічних, неврологічних, інфекційних відділень, туберкульозних диспансерів тощо.
 
Місце проживання учасників: Івано-Франківськ, готель “Нива”, вул. Урожайна, 5.

Охочим узяти участь у тренінгу слід заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу tatiana050270@gmail.com до 31 березня.

Організатори тренінгу оплачують:
– участь у тренінгу;
– роздаткові матеріали, сертифікат, канцтовари;
– проживання;
– харчування (сніданок та обід).
 
Учасники тренінгу оплачують:
– проїзд;
– реєстраційний внесок (100 грн.).

Контакти:
Навчально-методичний центр
Івано-франківського хоспісу
Тетяна Журавська
050 338 63 69
tatiana050270@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: