Що робити з маршрутками: відеозапис дебатів

Підвищення тарифів на проїзд знову підняло питання якості і комфортності громадського транспорту. Особливо це стосується маршрутних таксі.

Підвищення тарифів на проїзд знову підняло питання якості і комфортності громадського транспорту. Особливо це стосується маршрутних таксі. Непрозоре регулювання ринку, безгрошів’я і корупційні підозри, маніпуляції з вартістю проїзду і непрозорість фінансових потоків, неякісний рухомий склад, незручні маршрути, графіки та інтервали руху, які часто не виконуються. Яка причина цих проблем і що з ними робити? Як пасажири, громадські діячі й активісти можуть впливати на якість надання послуг перевізниками, визначення вартості проїзду та конкурси з розподілу маршрутів? Які приклади такої участі вже є в українських містах і як їх можна інституціоналізувати (зробити постійними, а не винятковими)?

Щоб відповісти на ці питання 15 травня 2015 року аналітичний центр CEDOS за підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів Україні, яка впроваджується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві з Фондом аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) провів дебати “Громадсько-муніципальна взаємодія заради вирішення проблем міського громадського транспорту”.

У дискусії взяли участь:

Відеозапис дебатів:

Презентація Святослава Товстиги

Презентація Івана Шерстюка

Контакти: Mistosite 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: