Результати конкурсу «Тримаймо стрій-2», в рамках проєкту «Європейське відродження України»

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує результати конкурсу «Тримаймо стрій-2», який тривав з 9 по 31 березня 2023 року в рамках проєкту «Європейське Відродження України».

Цей конкурс орієнтований на підтримку волонтерських та ветеранських об’єднань, які, разом зі своїми спільнотами та місцевими громадами, прокладають шлях до української перемоги. Метою конкурсу є допомогти волонтерським та ветеранським об’єднанням посилити та зберегти свою інституційну сталість та сприяти розбудові громадянської стійкості, соціальній згуртованості, самоорганізації, взаємодопомоги, подоланню конфліктів в громадах. 

Переможцями стали 14 із 85 проєктних пропозицій, підтримка яких стала можливою завдяки співпраці Фонду з Європейським Союзом в рамках проєкту «Європейське Відродження України: ініціатива громадянського суспільства для стійкості та відновлення».

Перелік підтриманих проєктів:

 1. ГО «Психологічна служба Євромайдану» – проєкт «Ветеран і Закон: нові виклики» (м. Рівне)
 2. Громадська спілка «Дім ветерана» – проєкт «Навчання психологів, психотерапевтів і психіатрів для роботи з травмованими війною людьми» (м. Житомир)
 3. БО БФ «Крила Перемоги» – проєкт «Айболить» (м. Ірпінь)
 4. ГО «Жіночий ветеранський рух» – проєкт «Волонтерський штаб швидкого реагування “VETERANKA”» (м. Київ)
 5. ГО «Народна самооборона Львівщини» – проєкт «База 4.5.0» (м. Львів)
 6. Громадська спілка «Вінницький аналітично-просвітницький центр “Ветеранський простір”» – проєкт «Правова та психологічна підтримка родин загиблих Захисників та Захисниць та поранених військових “Ми поруч” у Ветеранському просторі м. Вінниці» (м . Вінниця)
 7. БО БФ Центр реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» – проєкт «Формування системи психологічного супроводу захисників та їхніх родин як запорука стійкості громади» (м. Київ)
 8. ГО «Рух підтримки закарпатських військових-Ужгород» – проєкт «Повернення до життя – соціально-психологічний проєкт для поранених, ветеранів та членів родин військовослужбовців, “які чекають”» (м. Ужгород)
 9. ГО «Асоціація підприємців – ветеранів АТО» – проєкт «Реінтеграція ветеранів і ветеранок через підприємництво» (всеукраїнський проєкт)
 10. БО «ВЕТЕРАНС ХАБ ОДЕСА» – проєкт «Відновлення: сили, ресурсу, здоров’я» (м. Одеса)
 11. БО «Міжнародний благодійний фонд Смайл» – проєкт «Шлях повернення» (м. Кропивницький)
 12. ГО «РЦ «ЛІСОВА ПОЛЯНА» – проєкт «Посилення ефективності надання комплексної психосоціальної допомоги військовослужбовцям та ветеранам в закладах охорони психічного здоров’я» (м. Київ)
 13. ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЮРИДИЧНА СОТНЯ» – проєкт «Посилення правового захисту військовослужбовців та їхніх родин» (всеукраїнський проєкт)
 14. БО БФ «Волонтерське Об’єднання «ВЕСТА» – проєкт «#будь_в_курсі» (всеукраїнський проєкт)

Невдовзі з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду “Відродження” щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.

У 2023 році Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС розпочав проєкт «Європейське Відродження України: ініціатива громадянського суспільства для стійкості та відновлення». Метою цього проєкту є посилення внеску українського громадянського суспільства в політичний діалог щодо інтеграції в ЄС та відновлення України. 

Міжнародний Фонд «Відродження» є Рамковим партнером Європейського Союзу в Україні з грудня 2019 року.

#ПрямуємоРазом до перемоги! 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: