Реформа охорони здоров’я: конкурс на участь у Стратегічній дорадчій групі

Розпочато відбір у Стратегічну дорадчу групу, яка розроблятиме медичну реформу в Україні

Міністерство охорони здоров’я оголошує конкурс на участь у Стратегічній дорадчій групі (СДГ), яка розроблятиме медичну реформу в Україні. Ця група допоможе розробити проект Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я на 2015-2025 роки. Діяльність СДГ координує програмна ініціатива “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами Міністра охорони здоров’я Олега Мусія, вперше в історії Міністерства було вирішено залучити найкращих українських і міжнародних експертів для визначення шляхів подальшого реформування системи охорони здоров’я.

“Задля цього ми звернулися за експертною допомогою до Світового банку та Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням посприяти в розробці стратегії та поетапного плану реформування. Ми дуже сподіваємося, що залучення іноземного досвіду дасть змогу розробити найкращу модель охорони здоров’я для України, щоб медицина в нашій країні вже в найближчому майбутньому могла відповідати європейським стандартам”, – сказав Олег Мусій.

Зі свого боку, Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ “Пацієнти України”, консультантка ініціативи “Реанімаційний пакет реформ”, додала, що вперше розробка стратегії реформи охорони здоров’я відбуватиметься відкрито і з залученням громадськості. “Раніше Міністерство охорони здоров’я, ігноруючи громадськість і міжнародні структури, зазвичай презентувало незрозумілі проекти, які не мали нічого спільного зі словом “реформа” та не змінювали системи, що всіх влаштовувала. Тепер же доведеться міняти все докорінно”, – сказала вона.

Проект медичної реформи планується розробити до 2015 року, щоб уже з наступного року починати його втілення.

Міністерство запрошує всіх зацікавлених узяти участь у відборі до Стратегічної дорадчої групи. Останній термін подання заявок – 18:00 14 липня.

Ключові компетенції для відбору експертів до Стратегічної дорадчої групи з питань охорони здоров’я

Технічне завдання для Стратегічної дорадчої групи з питань охорони здоров’я

Контакти:
“Громадське здоров’я”
Олена Кучерук
(044) 461 97 09
healthSAG@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: