“Нові сенси – нові ми”. Брошура Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля”

Від початку російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року Львів перетворився на місто, куди з’їжджались люди з різних куточків України. Вони тікали від війни, зруйновного житла та життя, у пошуках тимчасового прихистку або й нового дому. Львів’яни, самі перебуваючи в шоковому стані від нових реалій, кинулись допомагати. Місце для волонтерства важко було знайти, адже кожен хотів бути корисним та потрібним.

Львів зіштовхнувся з безпрецедентними викликами: потреба надати житло та першу необхідну допомогу внутрішньо переміщеним особам, приймати релокований бізнес, думати про середньострокові стратегії власного розвитку, враховуючи нові реалії.

У брошурі “Нові сенси – нові ми” команда РАЦ “Суспільство і довкілля” намагається розповісти не лише про виклики інтеграції ВПО у Львівську громаду, а й про спільнотворення, пошук нових рішень для існуючих проблем, використання європейських практик.

Брошура базується на досвіді, отриманому в рамках проєкту “Кава по-львівськи: інтеграція соціально активних ВПО у Львівську міську громаду”, який команда аналітцентру реалізовувала за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” впродовж вересня 2022 – травня 2023 року. Проєкт реалізувався спільно з Львівською міською радою та мережею міських бібліотек міста Львова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: