Проведено жеребкування для другого етапу Всеукраїнського змагання серед школярів з європейської інтеграції “Europa Nostra”

Стали відомі країни для кожної  з 27 шкіл-учасниць, що будуть представлені під час другого етапу змагань.

 13 липня в офісі Донецького молодіжного дебатного центру пройшло жеребкування для визначення країн, що будуть представлені шкільними командами під час другого етапу Всеукраїнського змагання з європейської інтеграції.

Для проведення жеребкування було запрошено незалежних представників: Світлану Гордейчук — провідного спеціаліста управління освіти та науки Донецької обласної адміністрації; Андрія Удовенко — директора загальноосвітньої школи № 61- представника команди переможниці першого етапу в Донецької області; Тетяну Строй — голову громадської організації Донецький прес-клуб та незалежних журналістів Олену Самойленко та Тетяну Михайлову.

Другий етап змагань відбудеться восени цього року в м. Києві. Участь у змаганні візьмуть 27 команд-переможців першого етапу, де вони всі мають поборотися не тільки за звання найбільшого знавця Європейського Союзу, але й незвичайний приз – “Європейські канікули” — подорожі до серця Європи – Брюсселю! Під час другого етапу командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС, взяти участь в політичних дебатах та презентувати план дій щодо покращання співпраці між ЄС та Україною та використання можливостей фінансової допомоги, що надається Європейським Союзом Україні.

Метою проекту “Змагання з підвищення обізнаності про відносини між Європейським Союзом та Україною” є підвищення рівня поінформованості молодих українців про відносини між Україною та Європейським Союзом, зокрема про програми фінансової та технічної допомоги, а також про можливості, що відкриваються для української молоді завдяки цим програмам. Перший етап змагання відбувався в мережі Інтернет з березня по червень 2009 року. Участь у ньому взяли 495 шкільних команд зі всієї України.

Проект фінансується Європейським Союзом та співфінансується Міжнародним фондом “Відродження”.

Для отримання більш детальної інформації про конкурс, будь ласка, дивіться www.europanostra.info, або звертайтесь в Донецький молодіжний дебатний центр до Валентини Дьомкіної або Андрія Донця  за тел. (062) 385 98 39.

Результати жеребкування

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: