Підтримані проєкти в рамках другого етапу Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність»

Міжнародний фонд «Відродження» публікує список організацій, ініціатив, установ, які отримають підтримку в другому етапі Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність», що реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CARE Deutschland. 

Мета цієї програми – забезпечити швидке реагування та задоволення гуманітарних потреб вразливих груп цивільного населення в умовах війни росії проти України.

До участі у другому етапі реалізації програми “Гуманітарна солідарність” МФ «Відродження» та CARE Deutschland e.V. були запрошені громадські об’єднання, які зареєстровані в Україні та працюють у цільових регіонах програми: Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Київській, Чернігівській, Сумській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській та Закарпатській областях. 

З майже 500 заявок було обрано 52 проєкти, що отримають підтримку.

Вони заплановані:

  • у  громадах, що знаходяться у безпосередній близькості до зони бойових дій та спрямовані на доставку і надання прямої гуманітарної допомоги, забезпечення доступу до питної води та засобів гігієни для вразливих груп цивільного населення.
  • у деокупованих громадах та спрямовані на відбудову житла і підтримку вразливих груп цивільного населення у підготовці до зимового періоду.
  • у громадах, що прийняли найбільшу кількість внутрішньо-переміщених осіб та спрямовані на посилення спроможності і покращення побутових умов у прихистках, підготовку їх до зимового періоду, а також забезпечення доступу ВПО до професійних медичних, психологічних та інших сервісів.

Загальний бюджет конкурсу – 37 000 000 грн. 

Нагадуємо, що триває прийом заявок на другий етап запитів на допомогу через прямі закупівлі в рамках реалізації програми “Гуманітарна солідарність” на конкурсній основі. Деталі за посиланням: https://www.irf.ua/contest/care_direct2/

Назва проєктуНазва організації
1З добром у серціБО ПМБФ ДЖЕРЕЛО
2Житло для людей чиї домівки зруйновано ГО “Центр Європейської інтеграції Слобожанщини” 
3Сила духу МиколаївщиниГО “ФЛОКС”
4Швидка продовольча допомогаБЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР “ПАЛЯНИЦЯ”
5Організація побуту модульного містечка в м.ІрпіньБлагодійна організація “Фундація добрих справ”
6Підготовка до зими прифронтових сел та містечок ГО ЗВИЧАЙНИ ЛЮДИ 
7Покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю на Ужгородщині, ЗакарпаттяЗакарпатський Фонд Підтримки Підприємництва “ТЕС Фонд”
8Гуманітарна підтримка населення Малоданилівської громади Харківської області Благодійна організація “Благодійний фонд “Майбутнє будуємо разом””
9“Життя” (адресна гуманітарна допомога для вразливого населення – маломобільних людей з інвалідністю, в тому числі із числа вимушених переселенців, які проживають у місті Запоріжжя)ГО “Центр розвитку соціального бізнесу “Ініціатива”
10 Допомога  облаштування місць проживання вимушеним переселенцям, які тимчасово проживають на території Мостівської  територіальної громадиГромадська організація «Стабільний соціально-економічний розвиток сіл»
11Затишна і тепла оселя – підготовка до зимового періоду прихистка дитячих будинківгромадська організація “Співдружність громадян “Відродження”
12Обігріймо теплом, огорнімо добром!Благодійна організація «Благодійний фонд «Золочів відроджений»
13Надання гуманітарної допомоги ВПО,  жінкам, дітям та представникам інших вразливих груп населення Коблівської територіальної громадиУстанова «Агенція місцевого розвитку Коблівської сільської ради»
14Чиста вода – основа життяГО “Агромегаполіс”
15Комплексна підтримка жінок в громадах ГО «Центр розвитку «Жіночий світ»
16Допомога наближає перемогуГромадська організація “Центр громадських ініціатив “Народна дія” (ГО “ЦГІ “Народна дія”)
17Допомога їжею маломобільним людям у ХарковіБлагодійна організація “Український Благодійний Альянс”
18Допомога Людям похилого віку 65+ Слов’янська та КраматорськаБлагодійна організація “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “УКРАЇНА – КРАЇНА ЩАСТЯ”
19Соціальний хостел у Конотопській громадіГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад»
20Особливим людям – гідне проживання!Громадська організація “Громадська ініціатива Допоможемо Разом”
21Тримаймося разомБлагодійна організація ” Благодійний фонд” Кодайті4лайф Юкрейн”
22Посилення спроможності органів місцевого самоврядування Прикарпаття у покращенні побутових умов у прихистках для ВПО їх, доступності до медичних сервісівМісцева асоціація органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття»
23Посилення спроможності прихистку для внутрішньо переміщених осіб ЗОБФ “Благо”Закарпатський обласний благодійний фонд “Благо”
24Зігріємо ВорзельБлагодійна Організація “Всеукраїнський Благодійний Фонд “Ми всі з України”
25Допомога селам на лінії фронтуГО “Спілка журналістів “Альтернатива”
26Платформа гуманітарної підтримки людей похилого віку з числа ВПО  в м. Миколаїв, м. Нова Одеса, м. Новий Буг та м. Снігурівка Миколаївської областіГромадська організація «Громадська Платформа»
27Допомога найбільш вразливій групі ВПО – пріоритет нашої солідарностіБлагодійна організація “Добровільна допомога Рівне”
28Облаштування комфортного місця проживання внутрішньо переміщених осіб у шелтері “SOS_на дії” (Львівська область, м. Соснівка)Громадська організація “Фонд розвитку громад “Світанок”
29Готові до зимиБлагодійна організація “Благодійний фонд”Сприяння розвитку”
30Облаштування шелтеру для довгострокового проживання «як удома» вимушено переміщених осібБлагодійна Організація Благодійний Фонд “Карітас-Надвірна”
31Долоньки теплаГромадська організація “Щасливі діти”
32Підтримаймо деокуповані території разомГромадська організація «Ветерано Сервіс»
33Підтримка в підготовці до зимового періоду осіб похилого віку та з інвалідністю, які потребують стороннього нагляду та проживають у  Городнянській громаді ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень»
34Від тепла сердця до тепла в оселіГО “Єдиний Чернігів”
35Солідарність. Допомога в умовах війни ВПО у Вознесенській громадіНеурядова організація «Громадська платформа»
36Гніздечко – кращі умови для проживання для дітей-сирітБО Благодійний фонд “Демократичні перетворення”
37Відбудова та підготовка до зими частково зруйнованого житлового багатоповерхового будинку за адресою вул. Комарова, 38, с. Мила, Дмитрівської громади, Бучанського району, Київської областіБлагодійна Організація «Благодійний фонд «МЕТА»
38Встановлення металопластикових конструкцій в пошкодженому житлі в м. ОхтиркаБлагодійна організація “Світле Майбутнє Охтирки”
39Допомога ВПОБО “БФ “ДЖЕРЕЛО ЄДНОСТІ”
40Допомога геріатричним пансіонатам в умовах війни – готуємось до зимиБлагодійна організація “Благодійний фонд “Летс Хелп”
41Санітарно-гігієнічні набори для вимушених переселенців та мешканців деокупованих територій Харківської областіГромадська організація “РОТАРІ КЛУБ ХАРКІВ “НЬЮ ЛЕВЕЛ”
42Повернись додому Благодійна організація «Відродження громад»
43На захисті ВПО 24/7: надання швидкої гуманітарної підтримки людей літнього віку, жінок з дітьми, людей з інвалідністю та ВПО в селах вздовж лінії фронту в Миколаївській областіГО “Херсонський центр прав людини”
44Відновимо ЖК Пурпурові вітрилаГО “Я-Бучанець”
45Підготовка центрів для ВПО до зими 2022-2023Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього»
46Допомога ХерсонуГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЯ МИ-ХЕРСОНЦІ
47Облаштування кухонним облананням прихистків, у яких проживають внутрішньо переміщені особи м. БерезнеБлагодійна організаці “Благодійний фонд “Мені не байдуже”
48Surviving the WinterБО “БФ “МІСІЯ ХАРКІВ” “
49Підтримка жінок з дітьми Якімівської ОТГ Запорізької області, які постраждали від війниГромадська організація «СТРАТЕГІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ  ЕФЕКТИВНОГО ПАРТНЕРСТВА»
50Чуйне серце ВерховиниГромадська організація “Верховина квітка Карпат”
51Відновлення будинку ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “ДОБРОРАД”, ОСББ “ДОБРОРАД”
52Підготовка до зимового періоду родин, в яких є дитина з інвалідністю (Харківщина)Громадьска організація “Грін-Ландія”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: