Переможці конкурсу “Розвиток критичного мислення”

Міжнародний фонд «Відродження» обрав 11 організацій, які стали переможцями конкурсу «Розвиток критичного мислення». Підтримка цих проєктів стала можливою завдяки співпраці Фонду з Європейським Союзом в рамках партнерства «EU4USociety».

·        Критичне мислення як вакцина для демократії. Розробка інтерактивного онлайн-курсу, Заклад вищої освіти «Український католицький університет»

·        Спалах: інформація, яка допоможе пережити пандемію, Громадська організація «Куншт»

·        Інформаційна кампанія щодо вакцинації від COVID-19 для людей 60+, Громадська організація «ІНСАЙНС»

·        Навчально-просвітницька передача «Нема дурних!»: уроки критичного мислення, Громадська організація «Освітній центр з прав людини»

·        Серія подкастів із медіаграмотності для вчителів, Громадська спілка «Освіторія»

·        Лабораторія форматів: створення якісного радіоконтенту для розвитку критичного мислення слухачів в питаннях щодо пандемії COVID-19 та її наслідків, Громадська організація «НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ МЕДІА»

·        Наукою по ковіду, Громадська організація «ЛІГА РОЗВИТКУ ЖУРНАЛІСТИКИ»

·        Масштабування інструментів проєкту «По той бік новин» на молодіжну аудиторію, Громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси»

·        Мені чути, Благодійна організація «Благодійний фонд «Тепле місто»

·        Інтерактивна платформа розвитку критичного мислення, Громадська організація «Едюкейшнал Ера»

·       Культура критичного мислення, НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ

Метою конкурсу є сприяння розвитку, популяризації та застосуванню інструментів, які розвивають навички критичного мислення та протидіють дезінформації.

«EU4USociety» – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: