Переможці конкурсу “Посилення спроможності системи правосуддя та наближення її до сучасних європейських стандартів та практик”

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує результати конкурсу «Посилення спроможності системи правосуддя та наближення її до сучасних європейських стандартів та практик»

Мета конкурсу: залучити широке громадянське суспільство, в тому числі професійні правничі спільноти, місцеві громади до оцінки, пошуку та реалізації змін в системі правосуддя для посилення її ефективності, утвердження верховенства права, захисту прав людини, розширення доступу до правосуддя.  

Переможцями конкурсу стали 4 із 21 отриманих проєктних пропозицій, організації-апліканти яких, завдяки співпраці Фонду з Європейським Союзом в рамках проєкту  “EU4USociety”, протягом 2022 року будуть реалізовувати наступні проєкти:

  1. Проєкт Підвищення ефективності розслідування стороною обвинувачення через впровадження спільних Стандартів досудового розслідування”, ГО Джастгруп“;
  2. ПроєктДослідження правових сервісів на рівні територіальних громад: роль місцевого самоврядування у забезпеченні доступу до правосуддя”, ГС Мережа правового розвитку”;
  3. Проєкт Оцінка української системи правосуддя за методикою EU Justice Scoreboard”, ГО “Центр політико-правових реформ“;
  4. Проєкт Український суддя: покликання, професія, повсякдення”, ГО Центр соціології права та кримінології “;

Ближчим часом з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду “Відродження” щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.

У 2020 році Міжнародний фонд “Відродження”(МФВ) за фінансової підтримки ЄС розпочав проєкт “EU4USociety”*. Загальною метою Проєкту є посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

*Більше про проєкт EU4USociety – тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: