Переможці конкурсу «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб до життя в нових громадах»

Програма Демократична практика Міжнародного фону «Відродження» рада оголосити 12 переможців конкурсу «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб до життя в нових громадах».

Підтримані організації реалізуватимуть свої проєкти задля сприяння соціальній інтеграції ВПО до життя у нових для них територіальних громадах, де вони планують залишитися на тривалий час або назавжди, а також запобігання та сприяння вирішенню конфліктів на рівні територіальних громад, які можуть виникати / виникають навколо / за участі ВПО. 

 1. «Інтеграція ВПО в громаду через діалог», Покровська міська благодійна організація «Вікторія»
 2. «Траєкторія інтеграції ВПО до місцевого ринку праці: від самопрезентації до створення власної справи», Громадська організація «Академія Успіху»
 3. «Інструменти підтримки інтеграції ВПО до життя у Підберізцівській територіальній громаді: пілотний проєкт на Львівщині»,  Громадська організація «Амбасадори освіти»
 4. «Сприяння сталій інтеграції ВПО до життя в громаді – підтримка місцевої влади та ВПО у питаннях інтеграції через інструменти місцевої демократії»,  Громадська організація «Центр соціального добробуту «Доброчин»»
 5. «Стала інтеграція ВПО у Білоцерківську громаду», Громадська організація «Сонях»
 6. «Кава по-львівськи: інтеграція соціально активних ВПО у Львівській міській громаді», Громадська організація «Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля»»
 7. «ВПО для громади: тягар чи ресурс», Громадська організація «Громадська ініціатива Луганщини»
 8. «Нова громада – друга домівка», Громадська організація «Деснянська ліга натуралістів»
 9. «Інтеграція та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Золотниківській громаді Тернопільської області», Громадська організація «Центр громадської адвокатури»
 10.   «ВПО та приймаючі громади: життя з примиренням та порозумінням»», Громадська організація «Твори Добропілля»
 11. «Хмільницька громада – дружня для всіх», Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО»
 12. «ВПО в територіальних громадах: алгоритм успішної інтеграції», Громадська організація «Одеський інститут соціальних технологій»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: