Обіг наркотичних речовин в закладах охорони здоров’я

28 та 29 січня 2014 року в м. Кіровоград відбуватимуться 2 семінари «Обіг наркотичних речовин в закладах охорони здоров'я» для медичних працівників області та міста Кіровоград.

28 та 29 січня 2014 року в м. Кіровоград відбуватимуться 2 семінари «Обіг наркотичних речовин в закладах охорони здоров’я» для медичних працівників області та міста Кіровоград. Організатор ГО «Гідність для всіх». Захід відбудеться  за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», спільно з Державною службою з контролю за наркотиками, Міністерством внутрішніх справ України та Обласним управлінням охорони здоров’я Кіровоградської області.

Семінар 28 січня 2014 р. – для медичних працівників Кіровоградської області.  Місце проведення: приміщення Кіровоградського медичного коледжу за адресою м. Кіровоград,  пр-т Комуністичний 16. Початок реєстрації 9:30.

Програма

Семінар 29 січня 2014 р. – для медичних працівників міста Кіровограда. Місце проведення:  приміщення Дитячої міської поліклініки за адресою м. Кіровоград, вул. Шевченка 36. Початок реєстрації 9:30.  

Програма

Попередня реєстрація обов’язкова

Контакти: Олена Коваленко, ГО «Гідність для всіх» 067 408 23 23

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: