Національний конкурс проектів у сфері електронного врядування

Заявки на участь у конкурсі приймають до 31 травня включно

Коаліція організацій оголошує Національний конкурс проектів у сфері електронного врядування. Конкурс проходить у межах проекту “Створення депозитарію найкращих практик електронного врядування на регіональному рівні України”, який здійснює Асоціація органів місцевого самоврядування “Міста електронного врядування України” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До складу Коаліції увійшли: від держави – Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, Національний центр електронного врядування; від органів місцевого самоврядування – Асоціація “Міста електронного врядування України”, Асоціація міст України; від інститутів громадянського суспільства – ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” (Вінниця), ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва” (Миколаїв), ГО “Агентство розвитку приватної ініціативи” (Івано-Франківськ).

Мета конкурсу – виявити та поширити найкращі практики органів місцевого самоврядування й органів виконавчої влади з упровадження на регіональних рівнях (село, селище, місто, район, область) інформаційних технологій, спрямованих на підвищення ефективності управління територіальною громадою, розширення електронних сервісів для населення й підприємців, розвиток електронної демократії.

Конкурс має три основні напрями: електронні інструменти управління територіальною громадою, електронні сервіси для громадян, електронна демократія.

Заявки на участь у конкурсі приймають до 31 травня включно. Переможців конкурсу буде нагороджено під час Міжнародного конгресу “Інформаційне суспільство в Україні”, який відбудеться в жовтні.

Описані практики впровадження електронного врядування буде включено до депозитарію найкращих практик на порталі управління знаннями “Ми розвиваємо електронне врядування”, який розробляють на виконання Плану заходів міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.

Умови конкурсу

Реєстраційна форма для участі

Структура кейсу (опис практики)

Контакти:
Асоціація органів місцевого самоврядування
“Міста електронного врядування України”
Валентина Дарнопих
(04579) 2 35 72
darnvalentina@yandex.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: