Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурс на посилення українських голосів для збільшення міжнародної підтримки

У рамках спільної з Європейським Союзом ініціативи “Європейське Відродження України”, програми “Європа і світ” та “Соціальний капітал” Міжнародного фонду “Відродження” оголошують новий грантовий конкурс – «Посилення українських голосів задля міжнародної підтримки України».

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 19 березня 2024 року.

Його мета – посилити українські голоси у формуванні порядку денного європейської дискусії про Україну для збільшення міжнародної підтримки України.

До участі запрошуються громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації.

У рамках конкурсу будуть підтримані проєкти, які передбачатимуть, зокрема, поширення українських історій національного опору російській агресії, розвінчування російської дезінформації, підвищення базових знань про Україну, її історію та культуру, як частини європейської спільноти, а також обізнаності із потенційними вигодами інтеграції України для майбутнього самого ЄС. Перевага надаватиметься проєктам, які будуть реалізовані у партнерстві та співпраці з європейськими колегами. 

Конкурсні проєкти можуть передбачати інформаційно-просвітницьку діяльність для міжнародної аудиторії, підготовку аналітичних документів, статей, контенту для соцмереж, проведення публічних подій, дискусій тощо. 

  • Максимальний розмір гранту – 1 200 0000 грн.
  • Оптимальний розмір гранту – 800 000 грн.

Загальний бюджет конкурсу – 12 000 000 грн.

Оголошення результатів конкурсу до 22 квітня 2024 року. Орієнтовний термін надання фінансової підтримки переможцям конкурсу – три тижні після оприлюднення результатів.

Незабаром фонд “Відродження” також проведе презентацію конкурсу. Слідкуйте за оголошеннями у соціальних мережах Фонду (Facebook, Instagram, Twitter) та на сайті

***

У 2023 році Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС розпочав проєкт «Європейське Відродження України: ініціатива громадянського суспільства для стійкості та відновлення».  Метою цього проєкту є посилення внеску українського громадянського суспільства в політичний діалог щодо інтеграції в ЄС та відновлення України. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: