Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурс на підтримку ініціатив з відновлення та розвитку територіальних громад

У співпраці з ЄС Міжнародний фонд “Відродження” оголошує новий конкурс на підтримку ініціатив, що сприятимуть прозорому відновленню та розвитку громад із забезпеченням активного залучення до цих процесів громадськості.

До участі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні організації. Учасники конкурсу можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Проєктна пропозиція може передбачати діяльність щонайменше за одним із трьох пріоритетних напрямків конкурсу:

  • Підвищення можливостей для сталого стратегічного планування в територіальних громадах;
  • Підвищення спроможності органів місцевої влади щодо планування та реалізації проектів відбудови / місцевого розвитку та залучення фінансування;
  • Прозорість та громадський контроль над витрачанням коштів на відбудову органами місцевого самоврядування та військовими адміністраціями, підвищення їх публічності та підзвітності.

Перелік можливих активностей за кожним з пріоритетів знайдете на сторінці конкурсного оголошення:

За підсумками конкурсу передбачається підтримати орієнтовно 12-13 проєктних пропозиції. Діяльність за кожним проєктом має реалізовуватися у одній чи двох територіальних громадах, обраних учасником конкурсу в межах однієї області. Переможцям конкурсу буде надано консультацію з питань принципів сталого розвитку та планування відновлення громад на засадах, дружніх до довкілля.

  • Оптимальний розмір гранту – 700 000-900 000 гривень.
  • Максимальний розмір гранту – 1 200 000 гривень.

Останній термін подання проєктних пропозицій – 15 березня 2024 року (15:00 за київським часом).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: